Grali u nas

2 Tygodnie

A. Wlizło, M. Kowalewski

Abordaż

Agnieszka „Reflinka”

Ahead

Alkomat

Anam na Eireann

Andrzej Koczewski i Marek Górski

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Aqua Folk

Arek Wlizło (Kanada)

Atlantyda

Aura Mesy

B.O.R.Y.

BackUp

Banana Boat

Banda Sinbada

Bandaż duo

Bandaż Elastyczny

Banshee

Bardotki

Beltain

Betty Blue

Bez Paniki

Bezmiary

Biało – Czarni

Biały Patyk

Black Velvet

Bogusław Nowicki

Bohema

Borgata Babes

Boso

Bracia Soprano

Brasy

Bukanierzy

Butter

Canoe

Carrantuohill

Carrantuohill

Caryna

Ceili

Ciąg Dalszy Nastąpił…

Cisza Jak Ta

COD

Coffie Radio

Colorado Band

ComTogether

Craic

Cztery Refy

Danny Boy Experience

DePeHa

Diana Dąbkowska

Disparates

Dlaczego Nie

Do Domu!

Drakar Północnych Fiordów

Drake

Drop of Fire

Duan

Dudy Juliana

EKT Gdynia

Eleanor McEvoy (Irlandia)

Emerald

Errigal

Fabrykanci

Fair Lady

Faja Manitoue

Fajer

Fajer i Kapela Spod Stołu

Flash Creep

Forann

Formacja

Fucus

Fun Glass

Funny Fingers

Gdańska Formacja Szantowa

Giflof

Glassgo

Gmina

Gore

Greenland Whalefishers (Norwegia)

Grupa Furmana

Grupa na swoim

Grupa Support

Grzegorz GooRoo Tyszkiewicz

Hambawenah

Happy Crew

Hazard Band

Henryk Szkot – Czekała

HWSC

Ian Woods (Anglia)

Imish

Indygo

Intercontinental

Jak Widać

Jak Wolność – To Wolność

Jan Drzewiecki

Janek Staszczyk

Janek Staszczyk

Janusz Nastarowicz

Jazzowe Urodziny Mariana

Jeżcze

JRM

Juliusz Nyk

Jurek Filar

K.Ścierański, M.Raduli, P.Kuczyński

Kamień Kamień Kamień

Kamil Badzioch

Kamil Badzioch i Kamraci

Kapela Drewutnia

Kapelusze

Karuzella

Kasia Dyzner

Kazik i Przyjaciele

Klang

Klaudia Fidrysiak

Klawo

Kliper

Kliwer

Klucz od kilwatera

Kochankowie Sally Brown

Koga

Kredens Acoustic

Krzysiek Kowalewski

Krzysztof Ciesielski band

Krzysztof Jurkiewicz

Krzysztof Malinowski (Kanada)

Kto jak nie My

Kumpel z Podwórka

Kuśka Brothers

Latający Holender

Lech Dyblik – (pieśni z Odessy)

Leje Na Pokład

Lemon Dog

Les Dieses (Francja)

Long John Silver

Lord Jim

Los Potatos

Lubieto

Maciej Ciesielski

Mackie Majcher

Magdalena Raczyńska i Artur Głowacki

Marcin Ritter

Marek Szurawski

Martyna Woźniak

Matelot

Mech

Mechanicy Szanty

Meltrad

Menele

Mietek Folk

Miki Banda

Mikołaj Firlet

Mirek Koval Kowalewski

Mirek Kowalewski i Zbyszek Murawski

Mississippi Blues Band

Molly Malone’s

Mordewind

Morże Być

Moveable Feast (Anglia)

Może i My

Młode Bra-De-Li

Młode Wyjce

Młode Wyjce

Nagielbank

Narazie

Narwany Koala

Nautilus

Nitros

Noel Coutts (Nowa Zelandia)

North Wind

oJ taM

OKAW Sztorm

Orange Zebra

Orkiestra Dni Naszych

Orkiestra Samanta

Orkiestra Ta

Orkiestra Tanio

Ostatnia Deska Ratunku

Overhood

Pajujo

Pali się

Pamparampam

Passat

Pathology

Paweł Kowalczyk

Paweł Leszoski i DNA

Paweł Szymiczek

Paweł Wojtkowski

Pchnąć w tę łódź jeża

Pearl Harbor

Pelton

Per Gibas

Phono Faber

Piotr Kostka Godecki

Pod Dudą

Pod Jednym Dachem

Pod Masztem

Pod Wiatr

Ponton Band

Porto Band

Portowi Lovelasi

Prawdziwe Perły

Prawy Ostry

Przejście

Przemek Burel i Przemek Maruchacz

Przemysław Mordalski

Przylądek Dobrych Dni

Psia Wachta

Qbek

Qcza

Qftry

Rambo Jet

Randan Ceilidh Band (Szkocja)

Ratuj się kto moRZe

ReBus

Remiza Old Boys

Rezerwiści

Rimead

Robert Kasprzycki

Roberto Delira & Kompany

Roman Roczeń

Róża Wiatrów

Ryczące Dwudziestki

Ryszard Muzaj

Sailor

Samhain

Sąsiedzi

Sauin

Shamrock

Shannon

Shantaż

Shantymentalni

Shell Shock

Simon Spalding

Siostry Barbarossy

Skibob

Smugglers

Spaces – Faces

Spinakery

Sporysz Polska

Stara Kuźnia

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dzwony

Stare Dzwony

Stary Szmugler

Statyści

Stonehenge

Strefa Ciszy

Strefa Mocnych Wiatrów

Suchy Chleb Dla Konia

Sushee

Syberia

Sylwester Karnafel

Szant(r)y Roads

Szantana

Szantrapa

Szara Strefa

Szekla

Szot-Gun

Szymon Pejski duo

Słodki Całus od Buby

Tensor

The Doorsz

The Dreadnoughts (Kanada)

The Grogers

The Irish Connection

The Mess

The Pioruners

The Rocknocks

The Winners

Thesis

TiM

Timur i Jego Drużyna

Tipsy Drivers

Tomasz „Bory” Borkowski

Tomasz Lewandowski

Tomasz Paciorek „Grom”

Tomasz Różycki

Tonam i Synowie

Trawnik

Trzy Akordy

Trzy Majtki

V stopień

Velbot

Waldek Mieczkowski

Waldek Mieczkowski i Jacek Jakubowski

Wałasi

Wikingowie

Windjammers

Wodny Patrol

Wodzu

Wolna Grupa Bukowina

Wyciągnięci z Mesy

Własny Port

Własny Port Męski Punkt Widzenia

Włodek „Trzeci” Dębski

Yank Shippers

Z dala od zgiełku

Za Horyzontem

Zadarte Bukszpryty

Zakaz Wyprzedzania

Żeby Nie Piekło

Żeglarze Portowi

Zejman i Garkumpel

Zespół Dnia Następnego

Zgórmysyny

Ziarenko

Zibi

Zmora Bosmana

Znana Warszawska Kapela

Żuku Żuk

Zła Krew

Ławka Rezerwowa

Łydka Grubasa

Rozkład
jazdy

Tawerna czynna codzennie od godz. 17:00

Rozkład jazdy

Koncerty rozpoczynają się około godz. 21.00, a w niedzielę około 20.00


  • 23. 08  Śr
     - Jimmi
  • 24. 08  Czw
     - Tomasz "Bory" Borkowski
  • 25. 08  Pt
     - Gramy dla Oli - 20 zł
  • 26. 08  Sb
     - Żeglarze Portowi  - 10 zł
  • 27. 08  Niedz
     - Szanty, grill i chill
  • 28. 08  Pon
     - Szanty z cd
  • 29. 08  Wt
     - Zibi
  • 30. 08  Śr
     - Qcza