Aktualności

W sobotę 5 lipca wyruszył pierwszy z trzech rejsów w ramach projektu Zobaczyć Morze. Jak co roku na pokładzie  Zawiszy Czarnego  z morzem wiatrem i falą zmagać się będzie załoga której połowę stanowią osoby z dysfunkcją wzroku. Relacje ze zmagań dzielnych żeglarzy na bieżąco obserwować można na stronie www.zobaczycmorze.pl oraz na facebooku.

Ostatnie Takie Trio

trioSkład grupy tworzą:
Michał Danielewicz (gitara, śpiew)
Dariusz Wołosewicz (gitara basowa, śpiew)
Sławomir Błachnio (skrzypce)
Repertuar zespołu w całości oparty jest na bogatej twórczości autora popularnych żeglarskich piosenek – Michała „Lucjusza” Kowalczyka, zmarłego 1 maja 2010 roku. „Przyjaciółka żeglarzy”, „Zocha”, „Na Mazury”, „Biała Sukienka”, i wiele, wiele innych przebojów… Przyjdźcie i posłuchajcie!
Ostatnie Takie Trio zaprasza w każdy poniedziałek do Gniazda Piratów ul. Ogólna 5 w Warszawie.

24.07.2014 Wyciągnięci z Mesy

wyciagniedci_z_mesyWyciągnięci z mesy to wybuchowa mieszanka niesamowitych osobowości, których połączyło zamiłowanie do szant i piosenek żeglarskich.

 

 

 

15.07.2014 Fajer

faFajer, jak sam o sobie mówi, stawia sobie następujący cel: rozbawienie i rozśpiewanie jak największej ilości słuchaczy, w jak najkrótszym czasie, przy jak najmniejszych stratach zarówno własnych, organizatora, jak i publiczności. W repertuarze znane, lubiane i popularne piosenki żeglarskie, szanty

Rozkład
jazdy

Tawerna czynna codzennie od godz. 17:00

Rozkład jazdy

Koncerty rozpoczynają się około godz. 21.00, a w niedzielę około 20.00


 • 30. 07  Śr
   - Qcza
 • 31. 07  Czw
   - Black Velvet
 • 01. 08  Pt
   - Piotr Kostka Godecki - 5 zł
 • 02. 08  Sb
   - Fajer i Kapela Spod Stołu
 • 03. 08  Niedz
   - Młode Wyjce
 • 04. 08  Pon
   - Ostatnie Takie Trio
 • 05. 08  Wt
   - Fajer