Uwaga, uwaga !!!
Tawerna Gniazdo Piratów Warszawa zaokrętowała się na Festiwal Piwnych Smaków, organizowany w wielu lokalach przez Kompanię Piwowarską.
Codziennie, aż do 23 czerwca, zapraszamy Was do degustacji zestawu festiwalowego za jedyne 24.99 zł :)
W skład tego zestawu wchodzą:
- Krążki cebulowe, w złocistej panierce z piwa Książęce Ciemne Łagodne
- Grillowany ser Halloumi, z suszonymi pomidorami i
łódeczkami ziemniaczanymi, podany z piwem Książęce Czerwony Lager.
- Suszone śliwki, zawijane w boczek, podane z ogórkiem małosolnym.

I najważniejsze – każda osoba może oddać Swój głos na naszą Tawernę na stronie http://festiwalpiwnychsmakow.pl/panel-smakosza]
Można głosować raz dziennie, więc wszystkie ręce na pokład !!!

Nieustająca majówka na Bielanach !

4 maja startujemy z nowym wydarzeniem pod hasłem – „Ogródkowe granie w Gnieździe Piratów”
Koncerty odbywać się będą (za wyjątkiem wtorków, piątków i sobót) w nowym ogródku Gniazda Piratów. Start około 19.30-20.00 a zakończenie około godz. 22.00. (nie wszyscy okoliczni mieszkańcy lubią szanty)
Przybywajcie !!!
Do zobaczenia.

Aktualności

Wyciągnięci z Mesy

wyciagniedci_z_mesyWyciągnięci z mesy to wybuchowa mieszanka niesamowitych osobowości, których połączyło zamiłowanie do szant i piosenek żeglarskich.

 

 

 

Ostatnie Takie Trio

trioRepertuar zespołu w całości oparty jest na bogatej twórczości autora popularnych żeglarskich piosenek – Michała „Lucjusza” Kowalczyka, zmarłego 1 maja 2010 roku. „Przyjaciółka żeglarzy”, „Zocha”, „Na Mazury”, „Biała Sukienka”, i wiele, wiele innych przebojów… Przyjdźcie i posłuchajcie!
Ostatnie Takie Trio zaprasza w każdy poniedziałek do Gniazda Piratów

 

 

 

Fajer

faFajer, jak sam o sobie mówi, stawia sobie następujący cel: rozbawienie i rozśpiewanie jak największej ilości słuchaczy, w jak najkrótszym czasie, przy jak najmniejszych stratach zarówno własnych, organizatora, jak i publiczności. W repertuarze znane, lubiane i popularne piosenki żeglarskie, szanty

Qcza

qczaMariusz „Qcza” Kuczewski (ur. 1979) – jeden z założycieli zespołu Mordewind, autor słów i muzyki wielu piosenek wykonywanych przez tą grupę. Wokalista i gitarzysta. Twórca pankowej kapeli „Gmina”. Jego pierwszy instrument to skrzypce. Praktykujący żeglarz i podróżnik.

Podczas swoich kameralnych, akustycznych koncertów wykonuje głównie piosenki o tematyce szantowej (zarówno tradycyjne jak i autorskie – pochodzące z repertuaru zespołu Mordewind), sięga również jednak do repertuaru takich wykonawców jak Gmina, Harlem, Pidżama Porno,Kult, KSU czy Sztywny Pal Azji.

Rozkład
jazdy

Tawerna czynna codzennie od godz. 17:00

Rozkład jazdy

Koncerty rozpoczynają się około godz. 21.00, a w niedzielę około 20.00


 • 05. 07  Niedz
   - Janek "Jimmi" Staszczyk
 • 06. 07  Pon
   - Zibi
 • 07. 07  Wt
   - Fajer
 • 08. 07  Śr
   - Qcza
 • 09. 07  Czw
   - Jasiek Drzewiecki
 • 10. 07  Pt
   - B.O.R.Y. - 5 zł
 • 11. 07  Sb
   - Młode Wyjce - 5 zł